Naar de inhoud
islandyas
EN

Italië ItaliëEilandUNESCO-werelderfgoed

Tinetto

0,005 km² land in de Tyrreense Zee.

Wanneer gaan

Tinetto vanuit de ruimte, uitgesneden uit de zee (Sentinel-2)
N 0,0 km

Satelliet: Sentinel-2 cloudless 2016 door EOX (CC BY 4.0). Contour en punten © OpenStreetMap contributors / Natural Earth. Noorden boven.

In cijfers

0,005km²

Oppervlakte

0km

Kustlijn

14m

Hoogste punt

25°C

Warmste zee

Augustus

2km

Tot het vasteland

Wanneer naar Tinetto

Het best voor het strand van juli tot augustus.

De zee is het warmst in augustus (25 °C) en het koelst in februari (13 °C). Comfortabel zwemmen (21 °C of meer): van juni tot september.

Zeetemperatuur (het waterniveau) Lucht: nachtminimum tot middagmaximum Natte dagen beste maanden

Gemiddelden 1991–2020. Zee: NOAA OISST, het water binnen 35 km van de kust. Lucht, regen en zon: NASA POWER. Beste maanden wegen warme middagen (23–30 °C), zee van 24 °C of meer en weinig natte dagen.

Eiland van Italië

Tinetto is een eiland in Italië. Het beslaat 0,005 km², met 0 km kustlijn. Het hoogste punt rijst tot 14 m. Het dichtstbijzijnde vasteland ligt op 2 km. Het maakt deel uit van een UNESCO-werelderfgoed.

Meer op Wikipedia

Hoe er te komen

Plan je bezoek

Veerboten, overnachten en dingen om te doen

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Dat verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

De vorm van het land.

Gemiddeld ligt het eiland 7 m boven de zee. 100 % ligt lager dan 200 m.

  • 100 %0–50 m

Aandeel van de oppervlakte van het eiland per hoogteklasse, uit het Copernicus DEM (30 m, op grote eilanden gelezen met 30–240 m).

Maand na maand

Het weer op het eiland.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag (°C)9912151924262623181410
Nacht (°C)55710141820201713106
Zee (°C)141314151822242523201816
Regen (mm)64667060584334416410112884
Natte dagen999111096810131412
Zon u/dag3,24,35,76,78,210,010,79,57,34,62,82,9
Wind (km/u)141413111088810121314

Gemiddelden 1991–2020 voor de NASA POWER-cel van ~55 km boven het eiland; de zee van NOAA OISST.

Recente jaren

Warmere en koelere jaren op zee.

De zeetemperatuur van elke maand vergeleken met het gemiddelde van 1991–2020, in graden.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
2020+1,0+0,8+0,2+0,5+0,6+0,1+0,7+1,1+1,7±0,0+0,2+0,1
2021+0,3+0,5+0,6−0,2−1,5+0,9±0,0−0,1+1,2+1,2+0,8+0,3
2022+0,8+0,6−0,1−0,3+1,3+2,6+2,9+2,0+1,7+1,1+2,2+1,3
2023+1,0+0,3+0,3+0,2+0,6+2,0+2,4+1,3+1,2+2,4+0,6+0,3
2024+0,5+0,9+1,0+1,2+0,5±0,0+1,5+3,1+1,6+0,6+1,2+0,8
2025+0,9+0,6+0,8+1,0+1,1+2,2+1,5+1,4+1,4+1,0+1,1+1,0

+1 warmer dan gewoonlijk −1 koeler dan gewoonlijk

Foto's

Gezien door bezoekers.

Tinetto
William Domenichini · CC BY-SA 3.0
Isole Tino e Tinetto viste da Marina di Carrara
Basilicofresco · CC BY-SA 4.0

Over deze cijfers

Namen, oppervlakte, bevolkingWikidata (Q752505) · CC0
Contour© OpenStreetMap contributors · ODbL
ZeetemperatuurNOAA OISST v2.1 · 1991–2020
KlimaatNASA POWER · 1991–2020
Reliëf, 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
Stranden, havens, vuurtorens, paden© OpenStreetMap contributors · ODbL
PlaatsenGeoNames · CC BY 4.0
BeeldenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons

Elk cijfer is een gemiddelde, schatting of telling uit een openbare dataset. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken
eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Je bent hier
rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken